Vesimassaaživoodi Kohilas

MEDYJET® hüdroteraapia massaaživoodi

 

Medyjet on hüdroteraapia süsteem, mis suudab simuleerida tavapärast massaaži. Medyjet massaažiseadmes on ühendatud ainulaadne kooslus vee, soojuse ja massaaži jõust, mis on mõjusaks kiireks teraapiavahendiks.

 

Medyjet aitab:

  • vähendada lihaspingeid
  • parandada vereringet
  • parandada ainevahetust ja jääkainete eemaldamist kehast
  • suurendada üldist heaolu

Miks mitte proovida seda lõunapausi ajal?

 

Tutvuge ka meie vesimassaaživoodi hinnakirjaga.

 

Klientide eelistuste ja vajaduste uuringu põhjal on Medyjet spetsialistid koostanud näidustustepõhised massaaži-programmid.

Meie Medyjeti voodi puutetundlikul ekraanil saate valida nelja programmi vahel:

 

Programm ILU – kauni keha ja hea enesetunde programm on suunatud naha ja nahaaluskoe ainevahetuse parandamisele, jääkainete eemaldamisele, tselluliidi vähendamisele ja kehakuju korrigeerimisele. Sobib ideaalselt tselluliiti vähendavate ja kehakuju korrigeerivate hoolduste kompleksi.

Soovitame programmi ILU enne kehahooldust, treeningut.

 

Programm LÕÕGASTUS – toniseeriv, üleüldise heaolu programm on tõeline lõõgastusprogramm, suunatud ülepinge ja stressinähtude vähendamisele. Aitab organismil energiavarusid taastada ning enesetunnet parandada.

Soovitame programmi LÕÕGASTUS unehäirete ja üleväsimuse korral.

 

Programm SPORT – taastav ja stimuleeriv programm aitab parandada verevarustust ja korrigeerida lihastoonust. Ülemäärasest lihaspingest tekkivad vaevused ja tundlikkus leevenduvad läbi kogu keha verevarustust parandava massaaži.

Programmi SPORT erinevate massaaživõtete kombinatsioon aitab tõhusalt kaasa enesetunde ja füüsilise aktiivsuse paranemisele.

 

Programm TERAAPIA – terve ja sirge selja programm loodi lähtudes väga sagedasti esinevatest seljapiirkonna probleemidest.

Lihaspinge ja ebameeldiva valuaistigu vähendamiseks loodud neljafaasiline massaažiprogramm TERAAPIA on tõhus abivahend selja tervise hoidmiseks ja parandamiseks.