manikuurTäiusliku välimuse ja hea enesetunde jaoks on väga tähtsal kohal hoolitsetud käed ja jalad.

Maniküüris korrapäraselt käies saab lisaks meeldivale enesetundele tugevad ja elastsed küüned ning terved küünenahad, rääkimata kaunist ja pilkupüüdvast lakist, prantsuse maniküürist või koguni küünemaalingutest.

Lisaks tavalisele küünelakile pakume võimalust katta ka küüned kauapüsiva geellakiga, mille positiivseteks külgedeks on kohene kuivamine UV lambi all ja kaunina peal püsimine vähemalt 2 nädalat.

Pediküür ei ole tänapäeval enam pelgalt iluhooldus, vaid ta on muutunud juba ka hügieeniprotseduuriks, mida peaks tegema aastaringselt.

Harilikult tehakse pediküüri kord kuus, algustades soolavannist, et lõõgastada jalgu ja pehmendada nahka. Seejärel eemaldatakse küünenahad, korrastatakse varbaküüned ning töödeldakse jalatallad ja paksendid. Seejärel tehakse lõõgastav ja pehmendav jalamassaaž ning soovi korral lakitakse varbaküüned.

Kuiva naha korral on soovitav lasta teha koos maniküüri või pediküüriga sooja parafiinihooldust. Soe parafiin tekitab minisauna efekti - nahapoorid avanevad, kreem imendub paremini ja toidab kuiva nahka sügavuti. Soe parafiinihooldus mõjub hästi ka külmetavate jalgade puhul.

Kellele soe parafiinimask ei sobi, siis on olemas alternatiiv ka külma parafiinimaski näol. Toime on sama, kuid jääb ära soojaefekt.

OPI PRO SPA on nahahooldussari, mis ühendab näohooldustoodete kvaliteedi ja tõhususe parimate spetsiaalselt kätele ja jalgadele suunatud toodetega.opi

OPI PRO SPA  hellitav maniküür ja pediküür on käte ja jalgade hoolduste koorekihti kuuluv teenus mis sisaldab koorimist, niisutust, maski ning pikka massaaži, et leevendada stressi ja pingeid. Pärast seda hooldust on käed-jalad pehmed ja niisutatud ning lõhnavad oivaliselt. Soovi korral võib lisada ka kauni laki.

 

Hooldusel kasutame Orly ja OPI hooldussarja, Glamlaci geellakke ja Depileve parafiine.

Tutvuge ka Kohila kosmeetiku hinnakirjaga.

 

Go to top