Kohila juuksurid kasutavad oma töös Alfaparfi, Goldwelli, Olaplexi ja JOICO tooteid.

Alfaparf on Itaalia sari, kus on suur tootevalik ja eriti hea efektiga juukseravi nii salongis, kui ka kodus tegemiseks.

Goldwell on rahvusvaheliselt tuntud eksklusiiv - juuksehooldusvahendite tootja. Goldwelli missioon on luua kõrgkvaliteetseid hooldusvahendeid juustele. Goldwell on alguse saanud 1948 aastal Saksamaal ning on tänasel päeval üks populaarsemaid professionaalseid juuksehooldus vahendeid tootev ettevõte kogu maailmas.

Olaplex on rahvusvaheliselt tunnustatud bränd, mille toodete eesmärk on kaitsta juukseid erinevatel keemiliste protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

JOICO tegeleb pidevalt innovaatiliste professionaalsete juuksehooldustoodete arendamisega. Nad täiustavad pidevalt oma tehnoloogiaid või loovad täiesti uusi, et hoida oma mainet ja kõrget taset maailmamastaabis. Seetõttu võib kindel olla, et JOICO hõlmab endas kõige paremaid ja kasulikumaid koostisosi maailmas. Näiteks sheavõie Aafrikast ja orhideeõli Aasiast, sest JOICO jaoks pole ükski maailmanurk liiga kaugel, kui sealt leiab parimat!

 

  

Tutvuge ka Kohila juuksuri hinnakirjaga.

 

Go to top