enne keratiini teraapiatSee on revolutsiooniline protseduur, mis parandab kahjustatud juuksed, muutes need pehmeks, läikivaks, kergesti käsitletavaks ja mittekahuseks kuni neljaks kuuks.

Keratiinihooldus asendab keemilist sirgendamist - juukseid tervendaval moel saate siledad ja kahuvabad juuksed.

 

Keratiinihooldus on:

 • Kiire. Koolitatud juuksuril võtab hoolduse läbiviimine orienteeruvalt 2 tundi.
 • Taskukohane. See tagab siidised sirged juuksed mõistliku hinnaga, mistõttu hooldus on kättesaadav kõigile, kes on tüdinenud pidevast juuste sättimisest.
 • Universaalne. Hooldust võib kasutada ka värvitud või blondeeritud juuste puhul. Seda võib kasutada ükskõik milliste juuste puhul - olgu need siis kuivad, käharad, liigselt töödeldud, värvitud või isegi töötlemata juuksed.
 • Looduslik. Protseduuris EI kasutata tugevaid kemikaale juuste soomuste avamiseks ja sulgemiseks juuksekarva sirgendamise eesmärgil, samal ajal karvatüviku sidemeid lõhkudes. Keratiin on looduslik aine, millest teie juuksed koosnevad umbes 88% ulatuses.
 • Tervislik. Keratiin tungib juuksekarva sisse, parandades sisemised kahjustused ja katab juuksekarva pealtpoolt, kaitstes seda edasiste vigastuste, kulumise ja keskkonnamõjude eest. Tulemuseks on pehmed, läikivad ja sirged juuksed.
 • Lihtne. Ärge tehke juukseid märjaks, ärge peske neid ega kasutage juukseklambreid või -nõelu (või üldse midagi) oma juustes NELJA päeva jooksul. Pärast nelja päeva möödumist kasutage ainult selliseid šampoone ja palsameid, mis ei sisalda naatriumkloriidi ja sulfiide, sest need kulutavad keratiini teie juustest.

Meie salongist saadav spetsiaalne šampoonide ja palsamite tootesari on parimaks valikuks kõige pikaajalisemate tulemuste säilitamiseks.

 

Kuidas see toimib?  keratiini teraapia tulemus

Keratiini edu saladuseks on juuste kaitsmise tugevus, sest tema peamine omadus on sitkus. Ta parandab juuste seisu nii sisemiselt, kui ka väliselt. See ainulaadne biopolümeer-koostisaine kujutab endast praktiliselt juukseid vedeliku kujul, mis sulandub õrnalt peas kasvavatesse juustesse, aidates taastada keemiliste ja keskkonnamõjude tõttu toimunud juuste kulumist.

Keratiinbiopolümeeri ainulaadseks eeliseks on molekulide väike suurus, mis laseb neil tungida läbi juukse soomuskihi juuksekarva sisemusse, parandades juuste kvaliteeti seespidiselt. Keratiin täidab soomuskihi ja juuksekarva tuuma vahelised tühimikud ning lukustub juuksekarvade sisemusse juuste triikimisraua tugeva kuumuse mõjul. Nagu te varsti teada saate, toimib keratiinbiopolümeer koosmõjus teiste tootes sisalduvate koostisainetega aidates eemaldada kahusust ning lisada tugevust ja elastsust. 

 

* Keratiin - teatavat tüüpi valk, mis sisaldab suures koguses aminohapet tsüstiini. See eriline aminohape muudab juuksed äärmiselt sitkeks ja elastseks. Teadlased räägivad keratiinist, kui biopolümeerist selle ainulaadse ehituse ja huvipakkuvate omaduste tõttu. Biopolümeere leidub looduses kõikjal ning need annavad vormi ja sisu kõigile looduslikult esinevaile ainetele: kõigele alates puulehtedest kuni kilpkonna kilbi ja hanesulgedeni välja. Keratiin on klassikaline näide väävlisisaldusega ristsidemetega biopolümeerist. See on peamine valk, millest koosnevad meie juuksed ja küüned.

 

MÕNED KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

 

Kas käesolev hooldus on keemiline sirgendamine?

Ei, keemilised sirgendajad pehmendavad juuksekarva ja panevad selle paisuma, mis võib seda vigastada. Käesoleva hoolduse puhul juuksekarva struktuuri ei muudeta.

Kas ma tohin juukseid värvida pärast keratiinihoolduse teostamist?

Jah, tohib küll. Aga te peate ootama, kuni keratiinihooldusest on möödunud vähemalt 1 nädal.

Kas ma tohin teha keratiinihooldust juustele, mida on eelnevalt sirgendatud või keemiliselt töödeldud ja/või blondeeritud (triibutatud, salgutatud)?

Jah, keratiininhooldust võib teha sirgendatud või keemiliselt töödeldud juustele, tingimusel, et peanahk ja juuksed on salongiprotseduuride jaoks piisavalt terved.

Kas ma tohin teha keratiinihoodust teha juustele, mis on keemiliselt töötlemata?

Jah, aga tulemused ei kesta sama kaua kui keratiinihooldusel, mida tehakse eelnevalt värvitud või keemiliselt töödeldud juustele.

Kas tohib teha keratiinihooldust teismelistele?

Jah tohib küll, mingeid vanuselisi piiranguid ei ole, kuid soovitame siiski võtta vanemalt nõusolek protseduuri läbiviimiseks.

Millal peale keratiinihooldust tohib oma juukseid pesta?

Pesta tohib pärast kolme-nelja päeva möödumist, mis on kinnitusperiood.

Kas tohib kanda hobusesaba või juuksed üles panna?

Ei, keratiinihooldusele järgneva 3-4 päeva jooksul ei tohi juukseid üles panna ega kasutada mingeid juuksekumme ega klambreid.

Mida peaks tegema juhul kui juuksed saavad märjaks keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul?

Märjaks või niiskeks saanud koht tuleb viivitamatult fööniga kuivatada ja/või kasutada juuksetriikijat juuste taassilumiseks.

Kas pärast keratiinihooldust võib minna basseini või ookeani ujuma?

Ei, juuksed peavad püsima kuivad kogu keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul. Ka pärast kinnitusperioodi lõppu võib ujumine avaldada mõju keratiinihoolduse tulemuse kestvusele. Soolase vee ja koolriveega basseinide negatiivse mõju vähendamiseks tuleks juuksed peale ujumist viivitamatult puhta mageda veega puhtaks uhtuda.

Kaua kestavad keratiinihoolduse tulemused?

Enamike juuksetüüpide puhul on keratiinihoolduse tulemuste kestvusajaks kuni kaks kuud ja üks kuu, kui hooldust tehti töötlemata juustele.

Milliseid šampoone tuleks kasutada pärast keratiinihooldust?

Kõige parem oleks kasutada keratiinbiopolümeeri sisaldavaid šampoone, kuna nende spetsiaalne koostis on mõeldud juuste hoolduseks pärast taolist hooldusprotseduuri ning neis ei sisaldu naatriumkloriidi ega sulfaate.

Millal ma pean keratiinihooldust kordama?

Iga kolme kuu tagant või vastavalt vajadusele.

Kas ma tohiksin keratiinihooldust teha kord kuus?

Jah, tohib küll. Aga enamasti ei ole see vajalik, välja arvatud vaid äärmiselt problemaatiliste juuste puhul.

Kas ma peaksin oma juukseid enne keratiinihooldust lõikama?

Ei, parim aeg lõikuseks või ületöödeldud juukseotste piiramiseks on pärast keratiinihooldust.

Kas ma tohin kasutada juukselakki, geeli, vahtu või muid soenguvahendeid järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul?

Ei, selle keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul ei tohi juustesse kanda mitte mingisuguseid soenguvahendeid.

 

VAJALIKE JA KEELATUD TEGEVUSTE LOETELU KLIENDILE:

 

VAJALIKUD TEGEVUSED (ESIMESE KOLME VÕI NELJA PÄEVA JOOKSUL PÄRAST HOOLDUST)

 • Juukseid TULEB kanda lahtiselt.
 • TULEB kasutada fööni, kui juuksed saavad niiskust selle kolme- või neljapäevase kinnitusperioodi jooksul pärast keratiinihooldust.
 • TULEB kasutada juuksetriikijat, et vajadusel juukseid kohati uuesti sirgendada.

 

KEELATUD TEGEVUSED (ESIMESE KOLME VÕI NELJA PÄEVA JOOKSUL PÄRAST HOOLDUST)

 • ÄRGE peske juukseid kolme või nelja päeva jooksul, et hoooldus saaks rahulikult lõpule jõuda.
 • ÄRGE siduge juukseid hobusesabasse või patsi. Mõlema puhul võivad juustesse tekkida soovimatud sakid,lained,lokid, võite juuste seadmiseks kasutada siidisalli.
 • ÄRGE kasutage juukseklambreid, juuksekumme või juuksenõelu, kuna need kõik võivad halvasti mõjuda juukse sirgusele.
 • ÄRGE higistage tugevalt. Vältige trenni tegemist ja/või ujumist selle kolme- või neljapäevase kinnitusperioodi jooksul pärast keratiinihooldust.
 • ÄRGE lükake juukseid kõrva taha ega kasutage prille nende tahapoole lükkamiseks.

 

VAJALIKUD TEGEVUSED (PÄRAST KOLMANDAT VÕI NELJANDAT PÄEVA)

 • TULEB kasutada šampoone ja palsameid, milles ei sisaldu naatriumkloriidi ja sulfaate.
 • Teha soeng vastavalt oma eelistusele.
 • Nautida oma kauneid, siledaid, läikivaid ja kahuvabasid, terveid juukseid.

 

Go to top